Piece szamotowe ORTNER

 

 

Zalety pieca akumulacyjnego tego systemu:

  • Wkład szamotowy w odróżnieniu do wkładów stalowych i żeliwnych stanowi sam w sobie dużą masę kumulacyjną pieca, dzięki temu obliczając wymaganą długość piecowych kanałów ceramicznych dolicza się masę własną paleniska szamotowego.
  • Prosty i szybki montaż przed przystąpieniem do budowy.
  • Rozmaite możliwości podłączeń pojedynczych i podwójnych za pomocą kształtki systemowej – dzięki temu możliwość indywidualnego kształtowania formy pieca przez zduna.
  • Specjalna forma paleniska, pokrywa przepałowa i ułożenie dysz dostarczających powietrze zapewniają bardzo dokładne spalanie.

 

Piec akumulacyjny ORTNER G11

Piec akumulacyjny z oszklonymi drzwiczkami(45 x 37 cm) TwinStar WGS 4537 na 15 kg twardego drewna. Dostępny w dwóch wersjach: obsługa ręczna lub z elektronicznym sterownikiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piec akumulacyjny ORTNER G10

Piec akumulacyjny z oszklonymi drzwiczkami (33 x 38 cm) TwinStar WGS 3338 na 15 kg twardego drewna. Dostępny w dwóch wersjach: obsługa ręczna lub z elektronicznym sterownikiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piec okrągły ORTNER RO440

Piec okrągły  z oszklonymi drzwiczkami (31,5 x 50,5 cm), 5 krążkami akumulacyjnymi oraz ceramiczną pokrywą z bocznym wyjściem 120 mm. Komora spalania na 2-5 kg drewna. Dostępny w dwóch wersjach: obsługa ręczna lub z elektronicznym sterownikiem.

 

Piec ten potrzebuje bardzo mało miejsca, bo zaledwie Ø 44 cm u podstawy – masa akumulacyjna jest ustawiana bezpośrednio na piecu.  Ciężar masy akumulacyjnej zależy od liczby użytych krążków. Murowanie kanału nie jest konieczne, ponieważ krążki zastępują jego funkcje.

 

Nowe, przeeszkone drzwiczki paleniska dają ładny widok na ogień. Dopracoana w szczegółach technika zawirowań we wnętrzu komory spalania gwarantuje czyste spalanie. Stelaż można regulować na wysokość. Piec dostępny jest w dwóch wariantach: z obsługą ręczną i automatyczną.


Facebook

co tydzień nowe promocje, aktualności, nowoczesne kominki

Zapytaj nas o cenę

Chcieliby Państwo otrzymać szczegółowy kosztorys. Prześlij zapytanie

Pogotowie kominkowe 24h

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc. Bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Skontaktuj się

Zastanawiasz się ?

Nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać? Nasi specjaliści mogą pomóc. Zleć nam usługę

Oferta   Usługi   Galeria   Case Studies   Wiedza   Kontakt