Budowa pieców

Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się budową dużych i małych pieców kaflowych; to znaczy pieców, które potrafią ogrzać cały średniej wielkości dom jako podstawowe źródło ciepła jak i pieców o mniejszej zwartej konstrukcji i formie ogrzewających pomieszczenia w których stoją.  Piec kaflowy jako urządzenie grzewcze jest najbardziej złożoną formą ze wszystkich budowanych przez nas urządzeń dlatego wymaga dużej wiedzy i doświadczenia oraz nabytego z czasem wyczucia- zduńskiego nosa. Wszystko co potrzebne i całą niezbędną wiedzę, aby bez ryzyka i ze spokojną głową o rezultat sprawić sobie piec, znajdziecie Państwo u Nas.

 

Budujemy piece o zróżnicowanej konstrukcji i charakterystyce grzewczej dopasowując je do Państwa potrzeb i oczekiwań. Wykonujemy nowoczesne piece akumulacyjne z szybą, które trzymają ciepło nawet do 12 godzin a zarazem umożliwiają Państwu podziwianie ognia w palenisku. Możemy wybudować piec typu kombi, który jest ciekawym rozwinięciem pieca akumulacyjnego uzupełnionym o nadmuch gorącego powietrza dla szybkiego ogrzania pomieszczenia. Miłośnikom przytulnego ciepła proponujemy jako jedyni  w Polsce klasyczną hypokauste, która pozwala na dystrybucję ciepła do kilku pomieszczeń poprzez system połączonych ze sobą zamkniętych komór grzewczych. Budujemy dla Państwa również złożone piecowe systemy grzewcze z płaszczem wodnym, które poprzez bufor współpracują z istniejącym systemem c.o. Ponadto zainstalujemy Państwu elektroniczne sterowniki kontroli procesu spalania i sterowania pomp grzewczych w rozwiązaniach wodnych.

 

Najważniejsze jest planowanie dlatego przed przystąpieniem do budowy zapraszamy Państwa na rozmowę, w której określimy oprócz wyglądu rzeczywiste potrzeby i rozwiązania. Wszystko po to aby mogli cieszyć się Państwo swoim piecem przez lata.


Piece Royal Nosta

historyczne piece kaflowe w nowej szacie

Zapytaj nas o cenę

Chcieliby Państwo otrzymać szczegółowy kosztorys. Prześlij zapytanie

Pogotowie kominkowe 24h

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc. Bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Skontaktuj się

Zastanawiasz się ?

Nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać? Nasi specjaliści mogą pomóc. Zleć nam usługę

Oferta   Usługi   Galeria   Case Studies   Wiedza   Kontakt