montaż kominków

Wykonujemy dla Państwa kominki we wszystkich istniejących systemach grzewczych oraz rodzajach wykonania zabudowy. Wykonujemy kominki zarówno w obudowie popularnej z materiałów krzemianowo-wapiennych z kratkami wentylacyjnymi jak i obudowie ciepłej wykonanej z płyt szamotowych bez kratek. Do wykończenia używamy kafle piecowe, w których się specjalizujemy a także kamień: marmury, trawertyny itp.

 

Zakres montażu ustalamy zawsze indywidualnie: od prostego podłączenia wkładu kominkowego przez wykonanie zabudowy kominka po aranżacje całej przestrzeni wokoło. Montujemy kominki w systemie konwekcyjnym z kratkami nawiewnymi z opcjonalną instalacją DGP czyli dystrybucji gorącego powietrza, kominki grzewcze kumulacyjne zamknięte w ciepłej obudowie bez kratek, w których coraz częściej montujemy masy akumulacyjne utrzymujące ciepło do 6-8 godzin po wygaśnięciu ognia. Ten typ jest szczególnie lubiany i najczęściej wybierany, gdyż przy zachowaniu dużej ekspozycji ognia uzyskujemy efekt pieca kaflowego, czyli przytulne ciepło rozchodzące się na zasadzie promieniowania a nie nadmuchu. Instalujemy również kominki z płaszczem wodnym współpracujące z systemem c.o. poprzez zbiornik buforowy, który jest sercem takiego nowoczesnego systemu uzupełnionym często przez solary.

 

Wszystkie montaże odbywają się z zachowaniem zasad sztuki budowy kominków i przede wszystkim zasad bezpieczeństwa i przeciwpożarowych. Montaże wykonują nasi doświadczeni monterzy „Mistrzowie Ognia” z wieloletnim stażem pod czujnym okiem właściciela firmy, który jest uznanym autorytetem w branży.


Kominki gazowe

Wygoda i czystość użytkowania

Zapytaj nas o cenę

Chcieliby Państwo otrzymać szczegółowy kosztorys. Prześlij zapytanie

Pogotowie kominkowe 24h

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc. Bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Skontaktuj się

Zastanawiasz się ?

Nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać? Nasi specjaliści mogą pomóc. Zleć nam usługę

Oferta   Usługi   Galeria   Case Studies   Wiedza   Kontakt