budowa saun, łaźni i SPA

Wybudujemy dla Państwa wasze wymarzone prywatne Domowe SPA. Proponujemy Państwu montaż sauny fińskiej, budowę łaźni parowej oraz dostawę i serwisowanie wanien typu SPA.

 

Montujemy u Państwa sauny fińskie gotowe jak i przygotowywane na miarę według potrzeb. Sauny wykonujemy z różnych dostępnych gatunków drewna takich jak świerk, osika, jodła kanadyjska. Wnętrze wykonujemy w kilku standardach i rodzajach wykończeń. W saunach instalujemy piece oraz wszystkie niezbędne akcesoria tak by była natychmiast gotowa do użytku.

 

Łaźnie parowe wykonujemy dla Państwa w trzech standardach. Instalujemy łaźnie gotowe wykonane ze specjalnego tworzywa z uformowanymi siedziskami w postaci gotowych elementów wyposażonych w aluminiowe drzwi i generator pary. Wykonujemy również łaźnie w ciężkim sposobie budowy, w którym przystosowujemy do tego przeznaczone pomieszczenie wykonując serię specjalistycznych zabiegów i warstw aby wykończyć wszystko finezyjnie ułożoną mozaiką. Szczególnym rodzajem tego typu łaźni są ekskluzywne łaźnie z ceramiką Sommerhuber, które znajdziecie Państwo tylko u Nas. W łaźniach instalujemy odpowiedni generator pary, dozownik do aromaterapii, oświetlenie i nagłośnienie itp.

 

Specjalnie dla Państwa potrzeb prowadzimy serwis wanien SPA oraz mini basenów SPA


Piece Royal Nosta

historyczne piece kaflowe w nowej szacie

Zapytaj nas o cenę

Chcieliby Państwo otrzymać szczegółowy kosztorys. Prześlij zapytanie

Pogotowie kominkowe 24h

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc. Bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Skontaktuj się

Zastanawiasz się ?

Nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać? Nasi specjaliści mogą pomóc. Zleć nam usługę

Oferta   Usługi   Galeria   Case Studies   Wiedza   Kontakt