planowanie i projekty 3D

Ilu klientów tyle rozwiązań! Mimo, że posługujemy się pewnymi gotowymi przykładami rozwiązań, to projekty prawie nigdy się nie powtarzają. Ten indywidualizm jest naszą najmocniejszą stroną. Dla każdego z Państwa wykonujemy projekt a z nim wizualizację w 3D realistic, żeby jeszcze przed rozpoczęciem budowy mogli Państwo jak najwierniej zobaczyć wybrane przez siebie rozwiązanie we „własnym wnętrzu”. Dzięki temu możecie Państwo spojrzeć na proporcje pomiędzy wymarzonym kominkiem a resztą salonu w którym będzie wybudowany.

Wykonujemy dla Państwa projekty od podstaw jak i dostosowujemy do wymagań technicznych projekty przedstawione przez współpracujących z Państwem projektantami. W ramach zleconej nam usługi projektowej możecie Państwo spróbować kilku rozwiązań aranżacyjnych Państwa kominka, pieca lub SPA zanim ostatecznie z detalami wpiszemy je w Państwa wnętrzu.

 

Dobre planowanie to podstawa sukcesu. O ile większość z Państwa koncentruje się na estetycznych walorach to my z racji naszego dużego doświadczenia zwracamy również szczególną uwagę na rozwiązania techniczne oraz bezpieczeństwo. Dobre planowanie to wybór urządzenia dopasowanego do wnętrza w którym stoi, wybór systemu grzewczego i w następstwie charakterystyki grzewczej i użytkowej, sprawdzenie możliwości podłączenia i instalacji, a wszystko wyłącznie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

 

Skorzystajcie Państwo z naszych doświadczeń, których przez prawie 20 lat zebraliśmy bezliku a dzięki nowoczesnym technikom wizualizacji możemy Państwu je przedstawić obrazowo z niezwykłą dokładnością.  


minibaseny

Marzenie o własnym domowym SPA wreszcie realne

Zapytaj nas o cenę

Chcieliby Państwo otrzymać szczegółowy kosztorys. Prześlij zapytanie

Pogotowie kominkowe 24h

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc. Bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Skontaktuj się

Zastanawiasz się ?

Nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać? Nasi specjaliści mogą pomóc. Zleć nam usługę

Oferta   Usługi   Galeria   Case Studies   Wiedza   Kontakt